В Безлюдовке “Нацкорпус” заблокировал работу песчаного карьера

Под Харьковом в поселке Безлюдовка активисты заблокировали работу песчаного карьера. Об этом рассказали в пресс-службе “главка”.

Сообщение о происшествии поступило правоохранителям 23 мая в 14:20. Как удалось узнать силовикам, около 40 человек в бронежилетах перекрыли выезд грузовиков из песчаного карьера. Во время акции протеста 15 сотрудников полиции обеспечивали охрану порядка. Силовики внесли информацию о событии в Журнал единого учета правонарушений. Сейчас на месте проводится проверка.

Акцию устроили активисты “Нацкорпуса”, которые на своей странице в Facebook сообщили о незаконной добыче песка в поселке Безлюдовка.

“В остановленных нами машинах с песком отсутствуют документы на груз. Только несколько водителей, по требованию полиции, предъявили какие-то накладные о покупке песка”, – написали активисты.

33226096_769745866552232_8572129671930445824_n.jpg

Фото: Facebook “Нацкорпус”

 


 

Національні Дружини заблокували незаконний видобуток піску в Безлюдівці

“Національні Дружини” через неодноразові скарги місцевих мешканців заблокували незаконні дії «комерсантів» зі ГО “Східного корпусу” О. Ширяєва, які незаконно добували пісок у Безлюдівському кар’єрі. П’ятнадцять автомобілів навантажених свежедобитим піском зупинені на виїзді з кар’єра.

Активістам «Національних дружин» надійшли повідомлення від місцевих жителів про незаконний видобуток піску та скарги лісників місцевого лісництва на протиправну вирубку лісу.

У зупинених нами автомобілів з піском відсутні документи на вантаж. Тільки кілька водіїв, на вимогу поліції, пред’явили якісь накладні про покупку піску. До сих пір, ніхто з розробників кар’єра не показав ні одного «папірця», що дає право на ведення господарської діяльності та видобутку піску.

Після початку блокування незаконних дій, в фейсбуці з’явилось повідомлення Ширяєва, де він висловлює глибоку стурбованість фактом припинення злочинного видобутку піску. Ось цитата: «Саме тому зараз Національний Корпус «націоналізує», блокує ТОВ «Безлюдівське Кар’єроуправління» в селищі Безлюдівка, тим самим перешкоджає господарській діяльності і офіційного кар’єра і Комунального підприємства «Постачальник», яке працює на Безлюдівському пляжі». Здається власник знайшовся, тому що: по-перше, ніяких документів на видобуток у копачів не було; по-друге, велике питання до ТОВ «Безлюдівське Кар’єроуправління» — чи існує ця устнова взагалі; по-третє, ця земельна ділянка згідно з кадастром є державною власністю. А Олег Ширяєв не забарився з появою, захищаючи невстановлених копачів. Ну і ще, а чи можно взагалі на пляжі видобувати пісок?

Зараз цією справою займається поліція.

«Національні дружин» будуть перебувати на місці і не дадуть грабувати ресурси країни до повного з’ясування всіх обставин розробки даного піщаного кар’єру.

 

Добавить комментарий

Вход:

Вход: